Direct naar de inhoud
Geef vorm aan Europa in de lokale politiek!
Land Regio Naam van de autoriteit (in het Engels) Gemeenteraadslid
Austria Kärnten City of Straßburg Stephan Liebhart
Austria Kärnten Community of Mallnitz Peter Angermann
Austria Kärnten Municipality Saint Andrae Jürgen Ozwirk
Austria Lower Austria Municipality of Deutsch-Wagram Ralf Hachmeister
Austria Niederösterreich Capital of Lower Austria St. Pölten Birgit Becker
Austria Niederösterreich City of Schrems Philipp Löffler
Austria Niederösterreich Marktgemeinde Neusiedl an der Zaya Marko Flor
Austria Niederösterreich Marktgemeinde Nußdorf ob der Traisen Walter Pernikl
Austria Niederösterreich Marktgemeinde Reichenau an der Rax Friederike Przibil
Austria Niederösterreich Municipality of Hausleiten Martin Spika
Austria Niederösterreich municipality of Hollabrunn Peter Tauschitz
Austria Niederösterreich Municipality Rohr im Gebirge Theres Gruber
Austria Wien Vienna 14. District Penzing Ona Zama
Belgium Prov. Antwerpen Boom Abdel Elhajoutti
Belgium Prov. Antwerpen Municipality of Dessel Driss Zayou
Belgium Prov. Antwerpen Sint-Katelijne-Waver Sander Jeurissen
Belgium Prov. Hainaut City of Fontaine-l'Evêque Sophie Mengoni
Belgium Prov. Luxembourg (BE) Municipal administration of Tintigny Benoît Piedboeuf
Belgium Prov. Luxembourg (BE) Municipality of Bertrix Mathieu Rossignol
Belgium Prov. Luxembourg (BE) Municipality of Habay Olivier Barthélemy
Belgium Prov. Oost-Vlaanderen Cityhall Ghent Zeneb Bensafia
Belgium Prov. Oost-Vlaanderen Municipal administration Lievegem Tim Maenhout
Belgium Prov. Vlaams-Brabant City of Leuven Hannes De Geest
Belgium Prov. West-Vlaanderen City of Ostend Silke Beirens
Belgium Province du Brabant Wallon Municipality of La Hulpe Josiane Fransen
Belgium Province du Hainaut City of Châtelet Patricia Vanespen
Belgium Région de Bruxelles-Capitale/ Brussels Hoofdstedelijk Gewest Municipality of Anderlecht Julien Milquet
Belgium Région de Bruxelles-Capitale/ Brussels Hoofdstedelijk Gewest Municipality of Ixelles Els Gossé
Belgium Région de Bruxelles-Capitale/ Brussels Hoofdstedelijk Gewest Municipality of Molenbeek-Saint-Jean Saliha Raiss
Belgium Région de Bruxelles-Capitale/ Brussels Hoofdstedelijk Gewest Municipality of Uccle Perrine Ledan
Belgium Région de Bruxelles-Capitale/ Brussels Hoofdstedelijk Gewest Public Administration of Schaerbeek Quentin Van Den Hove
Bulgaria Severen tsentralen Gabrovo Municipal Council Danitsa Yanakieva
Bulgaria Severen tsentralen Sevlievo Municipality Pavlin Ganchev
Bulgaria Severen tsentralen Silistra Municipality Dimitar Trendafilov
Bulgaria Severen tsentralen Svishtov Municipality Gencho Genchev
Bulgaria Severoiztochen Dobrich Municipality Yordan Yordanov
Bulgaria Severoiztochen Glavinitsa Municipality Nezhdet Niazi
Bulgaria Severoiztochen Shabla Municipality Mariyan Zhechev
Bulgaria Severoiztochen Suvorovo Municipality Danail Yordanov
Bulgaria Severoiztochen Tervel Municipal Council Petar Bonchev
Bulgaria Severozapaden Berkovitsa Municipality Radoslav Naydenov
Bulgaria Severozapaden Knezha Municipality Iliycho Lachovski
Bulgaria Severozapaden Mezdra Municipality Ivan Tsanov
Bulgaria Yugoiztochen Gurkovo Municipality Dimitar Drachev
Bulgaria Yugoiztochen Malko Tarnovo Municipality Iliyan Yanchev
Bulgaria Yugoiztochen Stara Zagora Municipality Boyana Taneva
Bulgaria Yugoiztochen Stara Zagora Regional Economic Development Agency  
Bulgaria Yugozapaden Association "Nevrocop"  
Bulgaria Yugozapaden Blagoevgrad Municipality Metodi Baykushev
Bulgaria Yugozapaden Chavdar Municipality Maria Tomeva
Bulgaria Yugozapaden Kostenets Municipality Yana Kasova
Bulgaria Yugozapaden Razlog Municipality Kiril Kaloyanov
Bulgaria Yugozapaden Sapareva Banya Municipal Council Vasil Margin
Bulgaria Yugozapaden Satovcha Municipality Arben Mimenov
Bulgaria Yugozapaden Svoge Municipality Emil Ivanov
Bulgaria Yuzhen tsentralen Ardino Municipality Izet Shaban
Bulgaria Yuzhen tsentralen Dospat Municipality Krasimir Pehlivanov
Bulgaria Yuzhen tsentralen Karlovo Municipality Anastasia Cholakova
Bulgaria Yuzhen tsentralen Kirkovo Municipality Shinasi Syuleyman
Bulgaria Yuzhen tsentralen Perushtitsa Municipality Nikolay Bakov
Bulgaria Yuzhen tsentralen Sarnitsa Municipality Nebi Bozov
Croatia Jadranska Hrvatska City of Dubrovnik Mato Franković
Croatia Jadranska Hrvatska City of Pula Filip Zoricic
Croatia Jadranska Hrvatska City of Rijeka Marko Filipović
Croatia Jadranska Hrvatska City of Šibenik Željko Burić
Croatia Jadranska Hrvatska City of Split Ivica Puljak
Croatia Jadranska Hrvatska Municipality of Bol Katarina Marcic
Croatia Jadranska Hrvatska Municipality of Vrgorac Mile Herceg
Croatia Jadranska Hrvatska Municipality Podbablje Ivan Karin
Croatia Jadranska Hrvatska Municipality Primorski Dolac Joško Dujmović
Croatia Jadranska Hrvatska Town of Drniš Josip Begonja
Croatia Jadranska Hrvatska Town of Vrlika Jure Plazonić
Croatia Panonska Hrvatska City of Karlovac Damir Mandić
Croatia Panonska Hrvatska City of Ogulin Dalibor Domitrović
Croatia Panonska Hrvatska City of Otok Dragan Bojić
Croatia Panonska Hrvatska City of Popovača Saša Jagarčec
Croatia Panonska Hrvatska City of Slunj Mirjana Puškarić
Croatia Panonska Hrvatska Municipality of Žakanje Danijel Jurkaš
Croatia Sjeverna Hrvatska Municipality of Vidovec Bruno Hranić
Croatia Sjeverna Hrvatska Municipality Pusca Filip Bernardić
Cyprus Kypros Ipsonas Municipality Pantelis Georgiou
Cyprus Kýpros Municipality of Aradippou Nikolas Karoullas
Cyprus Kýpros Municipality of Limassol Michalis Fellas
Cyprus Kýpros Municipality of Strovolos Andreas Papacharalampous
Cyprus Kypros Nicosia Municipality Isavella Tymviou
Czechia Jihovýchod The city of Moravské Budějovice Olga Honsová
Czechia Jihovýchod The city of Velká Bíteš Markéta Lavická
Czechia Jihovýchod Village Košetice Zdeněk Sovka
Czechia Jihozápad Pilsen Region Petr Vanka
Czechia Jihozápad Village Nišovice Hana Váňová
Czechia Moravskoslezsko City district Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky Jiří Pagáč
Czechia Praha Municipal District of Prague 8 Pavel Franc
Czechia Severovýchod Local action group Krkonose  
Czechia Střední Čechy Municipality of Dymokury Luděk Beneš
Czechia Střední Čechy Village Kněžice Milan Kazda
Czechia Střední Čechy Village Onomyšl Kateřina Klečáková
Denmark Hovedstaden City of Copenhaghen Jens-Kristian Lütken
Denmark Hovedstaden Gladsaxe Municipality Lars Abel
Denmark Hovedstaden Hillerød Municipality Kirsten Jensen
Denmark Hovedstaden Hørsholm Municipality Anne Ehrenreich
Denmark Hovedstaden Hørsholm Municipality Morten Slotved
Denmark Hovedstaden Regional Municipality of Bornholm Jacob Trøst
Denmark Midtjylland Aarhus Municipality Nicolaj Bang
Denmark Midtjylland Aarhus Municipality Eva Borchorst Mejnertz
Denmark Midtjylland Hedensted Municipality Kasper Glyngø
Denmark Midtjylland Lemvig Municipality Erik Flyvholm
Denmark Midtjylland Municipality of Ikast-Brande Thomas Østergaard
Denmark Midtjylland Viborg Municipality Torsten Nielsen
Denmark Region hovedstaden Frederiksberg Municipality Jan Ejner Jørgensen
Denmark Sjælland Lolland Manucipality Henrik Jacobsen
Denmark Sjælland Roskilde Municipality Thomas Breddam
Denmark Sjælland Roskilde Municipality Thomas bach Jørgensen
Denmark syddanmark Haderslev Manucipality Jens Kristian Gjesing
Denmark Syddanmark Sonderborg Manucipality Erik Lauritzen
Denmark Syddanmark Varde Municipality Mads Sørensen
Estonia EE – Estonia City Government of Rakvere Sivar Irval
Estonia Eesti Association of Municipalities of Tartu County  
Estonia Eesti Harku Parish Ott Kasuri
Estonia Eesti Kohtla-Järve Town Anton Dijev
Estonia Eesti Lääne-Harju Municipal Government Kadri Kauksi
Estonia Eesti Saku Rural Municipality Government Lemmi Oro
Estonia Eesti The Association of Local Authorities of Ida-Viru County  
Finland Etelä-Suomi City of Hämeenlinna Leena Suojala
Finland Etelä-Suomi City of Kaarina Juuso Ranne
Finland Etelä-Suomi Municipality of Pyhtää Mervi Liimatainen
Finland Etelä-Suomi The municipality of Hattula Timo Ojanen
Finland Länsi-Suomi City of Huittinen Joonas Immonen
Finland Länsi-Suomi City of Keuruu Emilia Koikkalainen
Finland Länsi-Suomi City of Seinäjoki Piia Kattelus-Kilpeläinen
Finland Länsi-Suomi Eurajoki municipality Maria Hollmen
Finland Länsi-Suomi Kihniö municipality Juha-Matti Markkola
Finland Länsi-Suomi Municipality of Pöytyä Janne Vainikkala
Finland Länsi-Suomi Municipality of Teuva Ville Heikkilä
Finland Länsi-Suomi Parkano Municipality Aki Haapaniemi
Finland Länsi-Suomi (Western Finland) Municipality of Karstula Satu Koskinen
Finland Pohjois- ja Itä-Suomi City of Oulu Miina-Anniina Heiskanen
Finland Pohjois- ja Itä-Suomi Kuopion Kaupunki Miia Eskelinen-Fingerroos
Finland Pohjois- ja Itä-Suomi Kuusamo town Matti Heikkilä
Finland Pohjois- ja Itä-Suomi Municipality of Sotkamo Riikka Huotari
Finland Pohjois- ja Itä-Suomi Municipality of Vesanto Kimmo Salo
Finland Pohjois- ja Itä-Suomi Pyhäjoki, municipality Tero Niemi
France AQUITAINE CITY OF BIARRITZ RAPHAEL LEFORESTIER
France Aquitaine City of Libourne Gabi Hoper
France Aquitaine Community of communes of Pays de Fénelon  
France Auvergne Municipality of Belleville-en-Beaujolais Frédéric Pronchery
France AUVERGNE Departement Council of Cantal FLORIAN MORELLE
France Auvergne Municipality of Coren-les-Eaux Patricia Rochès
France AUVERGNE RHONE ALPES Commune de Val d’Arcomie ROMUALD RIVIERE
France Basse-Normandie Department of Calvados Mélanie Lepoultier
France Basse-Normandie Municipality of Villers-sur-Mer Thierry Granturco
France Bourgogne Municipality of Jougne  
France Bourgogne Urban Community Creusot Montceau  
France Bretagne Brest métropole  
France Bretagne City of Maen Roch Thomas Janvier
France Bretagne Community of communes Saint-Méen Montauban  
France Bretagne Municipality of Plouguerneau Amélie Cornec
France Bretagne Municipality of Plœuc-L'Hermitage Thibaut Guignard
France Bretagne Plouër-sur-Rance Solenn Meslay
France Bretagne Redon Agglomeration Daniel Barre
France centre val de loire Chateauroux metropole  
France CHAMPAGNE-ARDENNE City of Reims DIMITRI OUDIN
France Grand Est City of Selestat Nadège HORNBECK
France Grand Est Sainte-Savine Jean-Michel Pouzin
France Haute-Normandie Rouen Normandy Metropolitan Authority  
France Île de France Sarcelles Saïd RAHMANI
France Île-de-France Carrières-sous-Poissy Eddie Aït
France Ile-de-France Department of Val de Marne Laurence Coulon
France Île-de-France Great Paris Metropolis  
France Île-de-France Municipality of Guyancourt Christian Grande
France Île-de-France Municipality of L’Etang-la-Ville Daniel Cornalba
France Île-de-France Municipality of Paris Geoffroy Boulard
France Languedoc-Roussillon Le Grand Narbonne, Community of Agglomeration Bernard Devic
France Languedoc-Roussillon Montpellier Metropolitan Authority  
France Languedoc-Roussillon Municipality of Alés Agglomération  
France Languedoc-Roussillon Municipality of Saliès Jean-francois Rochedreux
France Limousin Municipality of Le Vigen Jean-Luc Bonnet
France Limousin Municipality of Saint-Léonard de Noblat Alexandre Mazin
France Lorraine Municipality of Pierreville Thierry Weyer
France Mayotte Community of municipalities of the center west of Mayotte  
France Midi-Pyrénées Toulouse City Hall Jean-Claude Dardelet
France Midi-Pyrénées Town Hall of Castelnau-Durban Marie-Pierre Eychenne
France Nord-Pas de Calais Villeneuve d'Ascq city Jean Perlein
France Occitanie Municipality of Plaisance du Touch Sandrine Basa-Rolland
France Occitanie Occitanie Region  
France Occitanie Sicoval  
France Pays de la Loire Angers City Hall Benoît Pilet
France Pays de la Loire City of Trans-sur-Erdre Xavier Loubert-Davaine
France Picardie Municipality of Chantilly  
France Picardie Somme Departmental Council Isabelle de Waziers
France Poitou-Charentes County council of Charente Maryline VINET
France Poitou-Charentes La Rochelle County  
France Provence-Alpes-Côte d'Azur Veynes Town Hall Christian Gilardeau-Truffinet
France Provence-Alpes-Côte d’Azur City of Nice Magali Altounian
France Provence-Alpes-Côte d’Azur Department of Var Christine Amrane
France Provence-Alpes-Côte d’Azur Métropole Nice Côte d'Azur Magali Altounian
France Provence-Alpes-Côte d’Azur Venelles City Françoise Weller
France Région Auvergne City of Clermont-Ferrand JEROME AUSLENDER
France Rhône-Alpes Association of Rural Mayors of France  
France Rhône-Alpes City of Voiron Chokri Badreddine
France Rhône-Alpes Municipality of Grenoble Emmanuel Carroz
France Rhône-Alpes Municipality of La Bâthie Olivier Jezequel
Germany Arnsberg Municipality of Bad Berleburg Wolfgang Völker
Germany Arnsberg Universitätsstadt Siegen Kenny Schulz
Germany Berlin Central Borough of Berlin Lela Sisauri
Germany Brandenburg City of Velten Ole Gawande
Germany Braunschweig Community of Ehra-Lessien Peter Albrecht
Germany Braunschweig Municipality Lehre Alexander Dr. Börger
Germany Darmstadt Capital City Wiesbaden Maral Koohestanian
Germany Darmstadt City of Breuberg Deirdre Heckler
Germany Darmstadt City of Frankfurt am Main Eileen O'Sullivan
Germany Darmstadt City of Ginsheim-Gustavsburg Anja Nillius
Germany Darmstadt City of Neu-Isenburg Dirk Gene Hagelstein
Germany Darmstadt City of Oestrich-Winkel Thomas Speth
Germany Darmstadt City of Pfungstadt Oliver Hegemann
Germany Darmstadt Municipality Bischofsheim Christian Greb
Germany Darmstadt Municipality Lützelbach Markus Martin
Germany Detmold City of Lage Hans Hofste
Germany Detmold Municipality Herzebrock-Clarholz Annika Mainka
Germany Dresden City of Wilsdruff Carsten Hahn
Germany Düsseldorf City of Hamminkeln Bernd Störmer
Germany Düsseldorf City of Minden Peter Kock
Germany Düsseldorf City of Moers Christina Dr. Lantwin
Germany Düsseldorf City of Wesel Marcel Schoierer
Germany Düsseldorf County Wesel Hannelore Löll
Germany Gießen University City of Marburg Ulrich Severin
Germany Hamburg district Hamburg Central Irene Appiah
Germany Hannover Joint Municipality Rodenberg  
Germany Hannover Region Hanover Ernesto Nebot Pomar
Germany Karlsruhe City of Bretten Wolfgang Lübeck
Germany Karlsruhe City of Leimen Ralf Fruehwirt
Germany Karlsruhe City of Pforzheim Oana Krichbaum
Germany Karlsruhe Municipality of Loßburg Walter Hornbach
Germany Karlsruhe Rhine-Neckar Regional Association  
Germany Karlsruhe Ubstadt-Weiher Alexander Seifert
Germany Kassel City of Frankenberg (Eder) Rüdiger Heß
Germany Koblenz Association municipality Adenau  
Germany Koblenz City of Lahnstein Lennart Siefert
Germany Mecklenburg-Vorpommern Local Authority of the Island of Poel Aenne Möller
Germany Münster City of Bocholt Gudrun Koppers
Germany Münster City of Emsdetten Marita Haude
Germany Münster Municipality of Gronau (Westphalia) Susanne Reinhoffer
Germany North Rhine- Westphalia Representation of the State North Rhine-Westphalia to the European Union  
Germany Oberbayern City of Munich Felix Sproll
Germany Oberfranken Municipality Ahorn Martin Finzel
Germany Oberfranken Municipality Dörfles-Esbach Jonas Eckstein
Germany Schleswig-Holstein City of Glückstadt Birgit Steup
Germany Schwaben City of Krumbach (Schwaben) Sebastian Kaida
Germany Schwaben Gemeinde Syrgenstein Ralf Kindelmann
Germany Schwaben Markt Kellmünz a. d. Iller Michael Obst
Germany Schwaben Markt Mering Elena Raab
Germany Schwaben Markt Wiggensbach Thomas Eigstler
Germany Schwaben Municipality of Graben Andreas Glas
Germany Schwaben Municipality of Mertingen Daniel Becht
Germany Schwaben Municipality of Münster Christian Oßwald
Germany Schwaben Municipality Wasserburg (Bodensee) Harald Voigt
Germany Stuttgart City of Backnang Willy Härnter
Germany Stuttgart City of Eppingen Tatjana Hilker Dr.
Germany Stuttgart City of Tamm Lukas Tietze
Germany Stuttgart Municipality of Denkendorf Matthias Schöllkopf
Germany Stuttgart Municipality of Nufringen Ingolf Welte
Germany Stuttgart municipality Schoenaich Norbert Weinmann
Germany Weser-Ems City of Oldenburg Alaa Alhamwi Dr.
Germany Weser-Ems Commune Ostrhauderfehn Janneke Groote
Germany Weser-Ems Community Wangerland Dieter Schäfermeier
Germany Weser-Ems County Council of the rural District Landkreis Oldenburg  
Germany Weser-Ems Municipality Ihlow Hannes Langer
Germany Weser-Ems Municipality Jade Michael Rettberg
Greece Anatoliki Makedonia, Thraki Municipality of Alexandroupolis Ioannis Zampoukis
Greece Anatoliki Makedonia, Thraki Municipality of Komotini Kimon Lechoudis
Greece Anatoliki Makedonia, Thraki Municipality of Prosotsani Georgios Vougiouklis
Greece Anatoliki Makedonia, Thraki Municipality of Xanthi Eystratios Kontos
Greece Attiki Municipality of Galatsi Andreas Andreou
Greece Attiki Municipality of Acharnon Nikolaos Damaskos
Greece Attiki Municipality of Agios Dimitrios Vassilios Zacharias
Greece Attiki Municipality of Alimos Agapi Athanasiou
Greece Attiki Municipality of Egaleo Ioannis Koutoulias
Greece Attiki Municipality of Fyli Christos Pappous
Greece Attiki Municipality of Ilion Dimitrios Koukouvinos
Greece Attiki Municipality of Moschato -Tavros Andreas Efthimiou
Greece Attiki Municipality of Palaio Faliro Konstantinos Chardavellas
Greece Attiki Municipality of Petroupoli Aikaterini Tseperka
Greece Attiki Municipality of Piraeus Andriana Zarakeli
Greece Attiki Municipality of Troizinia Methana Maria Staikou
Greece Dytiki Elláda Municipality of Aigialeia Vasileios Christopoulos
Greece Dytiki Elláda Municipality of Western Achaia Konstantina Askouni
Greece Dytiki Makedonia Municipality of Amynteo Iordanis Mpantis
Greece Dytiki Makedonia Municipality of Florina Konstantinos Filippidis
Greece Ipeiros Municipality of Dodoni Christos Ntakaletsis
Greece Kentriki Makedonia Municipality of Almopias Nikolaos Paroutoglou
Greece Kentriki Makedonia Municipality of Cassandra, Halkidiki Michail Papagiannis
Greece Kentriki Makedonia Municipality of Oraiokastro Tsakiris Panteleimon
Greece Kentriki Makedonia Municipality of Polygyros George Emmanouil
Greece Kentriki Makedonia Region of central Macedonia  
Greece Kriti Municipality of Hersonisos Spyridon Maragakis
Greece Kriti Municipality of Malevizi Menelaos Bokeas
Greece Kriti Municipality of Mylopotamos Iosif Voukalis
Greece Kriti Municipality of Platanias Ioannis Malandrakis
Greece Notio Aigaio Municipality of Chalki Evangelos Fragkakis
Greece Notio Aigaio Municipality of Nisyros Christofis Koroneos
Greece Notio Aigaio Municipality of Tilos Maria Kamma
Greece Peloponnisos Municipality of Epidavros Konstrantinos Galanis
Greece Sterea Elláda Municipality of Chalkida Eleni Vaka
Greece Sterea Elláda Municipality of Eretria Aikaterini Kyriakopoulou
Greece Thessalia Municipality of Agia Georgia Potoula
Greece Thessalia Municipality of Argithea Andreas Stergiou
Greece Thessalia Municipality of Elassona Nikos Gatsas
Greece Thessalia Municipality of Larissa Konstantinos Kalogiros
Greece Thessalia Municipality of Skiathos Thodoris Tzoumas
Greece Thessalia Municipality of Skopelos Georgios Papadavid
Greece Voreio Aigaio Municipality of Lemnos Eleonora Georga
Greece Voreio Aigaio Municipality of Western Samos Evangelos Marnezos
Hungary Budapest Budapest Capital City IX. District Ferencváros Municipality Máriusz Takács
Hungary Budapest Budapest Capital III. District Óbuda-Békásmegyer Municipality Attila Zábó
Hungary Budapest Budapest Capital XI. District Újbuda Municipality Márton dr. Bács
Hungary Budapest Budapest Capital XIX. District Kispest Municipality Ferenc Teknős
Hungary Nyugat-Dunántúl Municipality of Nova Village József Németh
Hungary Pest Municipality of Ráckeve Town Balázs Simon
Hungary Pest Municipality of Tárnok László Dr. Lukács
Ireland Eastern and Midland Laois County Council Paschal McEvoy
Italy Abruzzo Comune di Giulianova Valentina Piccione
Italy Abruzzo Municipality of Barrea Aldo Di Benedetto
Italy Abruzzo Municipality of L'Aquila Leonardo Scimia
Italy Abruzzo Municipality of Mosciano Sant'Angelo Giorgia Camaioni
Italy Abruzzo Municipality of Pennapiedimonte Romina D'Ascanio
Italy Abruzzo Μunicipality Castiglione Messer Raimondo Manuel Leone
Italy Basilicata Municipality of Pisticci Domenico Alessandro Albano
Italy Basilicata Mucipality of Fardella Benedetta Cirone
Italy Basilicata Municipality of Aliano Luigi De Lorenzo
Italy Basilicata Municipality of Lauria Lucia Carlomagno
Italy Basilicata Municipality of Marsicovetere Marco Zipparri
Italy Calabria City of Tropea Giovanni Macrì
Italy Calabria Municipality of Siderno Mariateresa Fragomeni
Italy Calabria Municipality of Aieta Antonella Manfredi
Italy Calabria Municipality of Bovalino Filippo Musitano
Italy Calabria Municipality of Campana Agostino Chiarello
Italy Calabria Municipality of Cinquefrondi Michele Conia
Italy Calabria Municipality of Cirò Fortunato Strumbo
Italy Calabria Municipality of Cosenza Alessandra Bresciani
Italy Calabria Municipality of Gerace Salvatore Galluzzo
Italy Calabria Municipality of Girifalco Delia Ielapi
Italy Calabria Municipality of Ionadi Valentina Fusca
Italy Calabria Municipality of Isola di Capo Rizzuto Carlo Cassano
Italy Calabria Municipality of Locri Marco Cavaleri
Italy Calabria Municipality of Marina di Gioiosa Ionica Giuseppe Romeo
Italy Calabria Municipality of Miglierina Pietro Hiram Guzzi
Italy Calabria Municipality of Polistena Letterio De Domenico
Italy Calabria Municipality of San Pietro a Maida Domenico Giampà
Italy Calabria Municipality of Scigliano Laura Scarpino
Italy Campania City of Battipaglia Dario Toriello
Italy Campania City of Conza della Campania Giuseppina Nadia Tufano
Italy Campania City of Grottaminarda Virginia Pascucci
Italy Campania City of Ischia Giustina Mattera
Italy Campania City of Pompei Giuseppa Maria Piedepalumbo
Italy Campania City of Villa di Briano Concetta Laudante
Italy Campania City of Villa Literno Giovanni Musto
Italy Campania Comune di Solopaca Ernesto Volpe
Italy Campania Comune di Somma Vesuviana Gaetano Ciro Coppola
Italy Campania Municipality of Cardito Valeria Archetto
Italy Campania Municipality of Castel Morrone Giuseppina Vallefuoco
Italy Campania Municipality of Cesinali Claudio Petrozzelli
Italy Campania Municipality of Cimitile Giovanni Panagrosso
Italy Campania Municipality of Conca della Campania David Lucio Simone
Italy Campania Municipality of Fontanarosa Pasquale Pasquariello
Italy Campania Municipality of Fragneto Monforte Carmine De Camillis
Italy Campania Municipality of Ginestra degli Schiavoni Zaccaria Spina
Italy Campania Municipality of Lacedonia Marilinda Donatiello
Italy Campania Municipality of Mercato San Severino Michela Amoroso
Italy Campania Municipality of Mirabella Eclano Raffaella Rita D'Ambrosio
Italy Campania Municipality of Monte di Procida Fabio Capuano
Italy Campania Municipality of Mugnano di Napoli Biagio Guarino
Italy CAMPANIA Municipality of Nola Carmen Mauro
Italy Campania Municipality of Pellezzano Andrea Marino
Italy Campania Municipality of Pimonte Pasquale Somma
Italy Campania Municipality of Poggiomarino Francesco Angelo Parisi
Italy Campania Municipality of Pollica Adriano Maria Guida
Italy Campania Municipality of Portici Dario Formicola
Italy Campania Municipality of Pozzuoli Manuela D'Amico
Italy Campania Municipality of Prata di Principato Ultra Antonio Blasi
Italy Campania Municipality of San Giorgio in Cremano Guido Spaziani
Italy Campania Municipality of Sorrento Paolo Pane
Italy Campania Union of municipalities Alto Calore  
Italy Emilia Romagna Municipality of Castelnuovo Rangone Lauro Fontanesi
Italy Emilia-Romagna Municipality of Baiso Andrea Barozzi
Italy Emilia-Romagna Municipality of Bologna Maria Luigia De Martino
Italy Emilia-Romagna Municipality of Cadeo Gian Marco Lambertini
Italy Emilia-Romagna Municipality of Casalgrande Solange Baraldi
Italy Emilia-Romagna Municipality of Castel Maggiore Marco Monesi
Italy Emilia-Romagna Municipality of Forlimpopoli Ruggero Gualtieri
Italy Emilia-Romagna Municipality of Formigine Giulia Martina Bosi
Italy Emilia-Romagna Municipality of Gragnano Trebbiense Andrea Capellini
Italy Emilia-Romagna Municipality of Vigarano Mainarda Francesca Lambertini
Italy Friuli-Venezia Giulia Municipality of Buja Gaia Papinutto
Italy Friuli-Venezia Giulia Municipality of Cervignano del Friuli Carlo Ballarin
Italy Friuli-Venezia Giulia Municipality of Pradamano Federica Grion
Italy IT Municipality San Zeno di Montagna Fabio Castellani
Italy ITC4 City of Vimercate Daniele Dossi
Italy Lazio City of Cave Roberto Urbani
Italy Lazio City of Rome - First Municipality Lorenzo Minio Paluello
Italy Lazio Comune di Sezze Daniele Giancarlo Piccinella
Italy Lazio Municipality of Aprilia Davide Zingaretti
Italy Lazio Municipality of Canterano Giorgio Catarinozzi
Italy Lazio Municipality of Casperia Marco Cossu
Italy Lazio Municipality of Civitavecchia Antonio Giammusso
Italy Lazio Municipality of Colonna Serena Quaglia
Italy Lazio Municipality of Fondi Raffaele Gagliardi
Italy Lazio Municipality of Gaeta Gianna Conte
Italy Lazio Municipality of Mandela Matteo Lori
Italy Lazio Municipality of Minturno Matteo Marcaccio
Italy Lazio Municipality of Monteflavio Caterina Petricca
Italy Lazio Municipality of Rignano Flaminio Raffaella Rojatti
Italy Lazio Municipality of Sabaudia Simona Baccaro
Italy Lazio Municipality of Sutri Claudia Mercuri
Italy Lazio Municipality of Tolfa Alessandro Tagliani
Italy Lazio Municipality of Ventotene Giuseppe Pepe
Italy Lazio Province of Latina  
Italy Liguria Municipality of Albisola Superiore Luca Ottonello
Italy Liguria Municipality of Cogorno Luca Torrente
Italy Liguria Municipality of Cosseria Roberto Molinaro
Italy Liguria Municipality of Genoa Arianna Viscogliosi
Italy Liguria Municipality of Pietra Ligure Marisa Pastorino
Italy Liguria Municipality of Pieve Ligure Elena Maria Luisa Vaccara
Italy Liguria Municipality of Roccavignale Marco Chiriaco
Italy Liguria Municipality of Sestri Levante Luca Balotta
Italy Lombardia City of Curtatone Sofia Pantani
Italy Lombardia City of Seregno Luca Lissoni
Italy Lombardia Municipality of Agrate Brianza Margherita Brambilla
Italy Lombardia Municipality of Albiate Rina Lazzarin
Italy Lombardia Municipality of Bareggio Davide Gatti
Italy Lombardia Municipality of Belgioioso  
Italy Lombardia Municipality of Binasco Riccardo Benvegnù
Italy Lombardia Municipality of Bollate Carolina Maria Nizzola
Italy Lombardia Municipality of Capizzone Alessandro Pellegrini
Italy Lombardia Municipality of Caravaggio Guglielmo Tarcisio Paluschi
Italy Lombardia Municipality of Cavenago di Brianza Davide Usai
Italy Lombardia Municipality of Dalmine Tommaso Perani
Italy Lombardia Municipality of Daverio Marco Colombo
Italy Lombardia Municipality of Galliate Lombardo Anna Agosti
Italy Lombardia Municipality of Giussago Lorenzo Collivasone
Italy Lombardia Municipality of Lacchiarella Antonella Violi
Italy Lombardia Municipality of Luzzana Loris Rodigari
Italy Lombardia Municipality of Magenta Mariarosa Cuciniello
Italy Lombardia Municipality of Mantova Francesco Viola
Italy Lombardia Municipality of Marcallo Con Casone Daniela Tartaglia
Italy Lombardia Municipality of Milan Carmine Pacente
Italy Lombardia Municipality of Monte Isola Guglielmo Novali
Italy Lombardia Municipality of Monza Sarah Brizzolara
Italy Lombardia Municipality of Muggiò Riccardo Sala
Italy Lombardia Municipality of Passirano Paolo Bonardi
Italy Lombardia Municipality of Spirano Celsina Luisa Tirloni
Italy Lombardia Municipality of Travedona Monate Laura De Biaggi
Italy Lombardia Municipality of Varedo Giulia Vernani
Italy Marche Marche Region - Legislative Assembly  
Italy Marche Municipality of Civitanova Marche Lavinia Bianchi
Italy Marche Municipality of Colli del Tronto Alessandro Viviani
Italy Marche Municipality of Fabriano Giacomo Guida
Italy Marche Municipality of Jesi Giacomo Mosca
Italy Marche Municipality of Maltignano Monica Mancini Cilla
Italy Marche Municipality of Montecassiano Simone Mengoni
Italy Marche Municipality of Offagna Luca Sabbatini
Italy Marche Municipality of San Ginesio Daris Belli
Italy Molise Municipality of Baranello Federico Carnevale
Italy Molise Municipality of Busso Pierfrancesco Frezza
Italy Molise Municipality of Castel San Vincenzo Savelli Carmine
Italy Molise Municipality of Castelbottaccio Alfredo Sforza
Italy Molise Municipality of Castelpetroso Michela Tamburri
Italy Molise Municipality of Castelpizzuto Alessandro Romano
Italy Molise Municipality of Cerro al Volturno Remo Di Ianni
Italy Molise Municipality of Ferrazzano Vincenzo Sforza
Italy Molise Municipality of Isernia Gemma Laurelli
Italy Molise Municipality of Jelsi Enrico Valiante
Italy Molise Municipality of Lucito Camilla Di Mario
Italy Molise Municipality of Macchia Valfortore Salvatore Panzera
Italy Molise Municipality of Montaquila Francesco Di Mauro
Italy Molise Municipality of Palata Luigi Berchicci
Italy Molise Municipality of Roccavivara Martina Galizia
Italy MOLISE Municipality of San Giacomo degli Schiavoni Sara Scarpone
Italy Molise Municipality of Torella Del Sannio Nicoletta Di Placido
Italy Molise Municipality of Tufara Gianni Di Iorio
Italy MOLISE Municipality of Ururi Emiliano Plescia
Italy MOLISE Municipality of Vinchiaturo Alessio Petosa
Italy Molise Municiplaity of Bonefro Nicola Giovanni Montagano
Italy Molise Province of Campobasso  
Italy Piemonte Municipality of Caluso Carola Borgia
Italy Piemonte City of Carmagnola Angela Mallamaci
Italy Piemonte City of Oviglio Leonardo Saggiorato
Italy Piemonte City of Turin Simone Fissolo
Italy Piemonte Metropolitan City of Turin Valentina Cera
Italy Piemonte Municipality of Brusasco Eleonora Masino
Italy Piemonte Municipality of Burolo Elena Viretto
Italy Piemonte Municipality of Cavour Leonardo Crosetti
Italy Piemonte Municipality of Grugliasco Fatima Chkeir
Italy Piemonte Municipality of Leini Claudio Coriasso
Italy Piemonte Municipality of Montaldo Torinese Luciano Gozzarino
Italy Piemonte Municipality of San Mauro Torinese Grazia Rita Nicosia
Italy Piemonte Municipality of Venaria Reale Edoardo Baffigo
Italy Piemonte Municipality of Vercelli Massimo Simion
Italy Provincia Autonoma di Bolzano/Bozen District community Eisacktal Walter Baumgartner
Italy Provincia Autonoma di Bolzano/Bozen District community Pustertal Robert Alexander Steger
Italy Provincia Autonoma di Bolzano/Bozen Gemeinde Terenten - Comune di Terento Manfred Priller
Italy Provincia Autonoma di Bolzano/Bozen Municipality Gais Werner Niederbacher
Italy Provincia Autonoma di Bolzano/Bozen Municipality of Innichen - Comune di San Candido Curti Covi
Italy Provincia Autonoma di Bolzano/Bozen Municipality of Percha Martin Schneider
Italy Provincia Autonoma di Bolzano/Bozen Toblach Ursula Sulzenbacher
Italy Provincia Autonoma di Trento Municipality of Ala Gianni Saiani
Italy Provincia Autonoma di Trento Municipality of Drena Giovanna Chiarani
Italy Provincia Autonoma di Trento Municipality of Folgaria Michael Rech
Italy Provincia Autonoma di Trento Municipality of Riva del Garda Giuseppe Giuliani
Italy Puglia City of Aradeo Davide De Ramundo
Italy Puglia City of Peschici Mario Libero Leonardo Di Miscia
Italy Puglia City of Trani Federica Cuna
Italy Puglia Municipality of Candela Giuseppe De Vitto
Italy Puglia Municipality of Castrignano del Capo Giulia Chiffi
Italy Puglia Municipality of Mattinata Paolo Valente
Italy Puglia Municipality of Melissano Edoardo Luigi Macrì
Italy Puglia Municipality of Nardò Antonio Tondo
Italy Puglia Municipality of Polignano a Mare Francesco Muciaccia
Italy Sardegna Municipality of Nuoro Gabriella Boeddu
Italy Sardegna Municipality of Quartu Sant'Elena Graziano Ernesto Milia
Italy Sardegna Municipality of Samatzai Claudia Sanna
Italy Sardegna Municipality of Serramanna Giovanni Maccioni
Italy Sicilia Municipality of Aci Sant'Antonio Giuseppe Gabriele Finocchiaro
Italy Sicilia Municipality of Assoro Paola Giunta
Italy Sicilia Municipality of Gioiosa Marea Giuseppe Raffaele
Italy Sicilia Municipality of Linguaglossa Eleonora Raiti
Italy Sicilia Municipality of Petrosino Antonino Bilello
Italy SICILIA Municipality of Sant'Alfio Alfia Torrisi
Italy Toscana Mountain Forum - Anci Toscana  
Italy Toscana Municipality of Fabbriche di Vergemoli Michele Giannini
Italy Toscana Municipality of Massa e Cozzile Matteo Brizzi
Italy Toscana Municipality of Massarosa Riccardo Brocchini
Italy Toscana Municipality of Prato Mirko Lafranceschina
Italy Toscana Municipality of Sesto Fiorentino Irene Falchini
Italy Toscana Province of Lucca Irene Tarabella
Italy Trentino Alto-Adige Municipality of Rovereto Arianna Miorandi
Italy Umbria Municipality of Amelia Luigia Moscatelli
Italy Umbria Municipality of Città del Castello Claudio Serafini
Italy UMBRIA Municipality of Deruta Laura Fuccelli
Italy Umbria Municipality of Panicale Anna Buso
Italy Umbria Municipality of Porano Elena Brunori
Italy Umbria Municipality of Scheggino Arianna Giovannini
Italy Umbria Municipality of Todi Alessandro Trappolini
Italy Umbria Municipality of Valfabbrica Lorena Caneschi
Italy Umbria National Association of Italian Municipalities - Umbria  
Italy Veneto City of Bussolengo Veronica Gasparini
Italy Veneto Comune di Bovolenta Claudio Dell'Orco
Italy Veneto Comune di Danta di Cadore Thomas Menia Corbanese
Italy Veneto Municipality of Alpago Elisabetta Bortoluzzi
Italy VENETO Municipality of Bonavigo Ermanno Gobbi
Italy Veneto Municipality of Bovolone Emanuele De Santis
Italy Veneto Municipality of Cerea Jessica Tomezzoli
Italy VENETO Municipality of Chioggia Elena Zennaro
Italy Veneto Municipality of Fiesso Umbertiano Cristina Zerbinati
Italy Veneto Municipality of Gazzo Luca Dal Maso
Italy Veneto Municipality of Lazise Tonio Pettinato
Italy VENETO Municipality of Lozzo di Cadore Incoronata Lucia Daloiso
Italy Veneto Municipality of Minerbe Andrea Girardi
Italy Veneto Municipality of San Donà di Piave Margherita Michelin
Italy Veneto Municipality of Silea Rossella Cendron
Italy Veneto Municipality of Sona Ilaria Montagano
Italy Veneto Municipality of Verona Giacomo Cona
Latvia Latvija Adazi Municipality Karina Mikelsone
Latvia Latvija Association of Major Cities of Latvia  
Latvia Latvija Augsdaugava Municipality Reinis Licis
Latvia Latvija Bauska Municipality Arnolds Jatnieks
Latvia Latvija Jekabpils Municipality Raivis Ragainis
Latvia Latvija Livani Municipality Ginta Kraukle
Latvia Latvija Ludza Municipality Dace Tihovska
Latvia Latvija Marupe Municipality Valdis Karklins
Latvia Latvija Preili Municipality Juris Vucans
Latvia Latvija Rezekne Municipality Rita Terauda
Latvia Latvija Riga Municipality Linda Ozola
Latvia Latvija Saldus Municipality Raivis Zirups
Latvia Latvija Saulkrasti Municipality Jurgis Grabciks
Latvia Latvija Valka Municipality Anda Kuske
Latvia Latvija Valmiera Municipality Andris Klepers
Latvia Latvija Varaklani Municipality Lina Nagle
Lithuania Sostinės regionas Molėtai District Municipality Žydrūnė Vaidachovičienė
Lithuania Sostinės regionas Švenčionys District Municipality Rimantas Klipčius
Lithuania Sostinės regionas Vilnius City Municipality Ieva Dirmaitė
Lithuania Sostinės regionas Vilnius District Municipality Daniel Ilkevič
Lithuania Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas Akmenė District Municipality Tomas Martinaitis
Lithuania Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas Alytus city municipality Nerijus Cesiulis
Lithuania Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas Birštonas municipal council Helmanas Lik
Lithuania Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas Councill of Biržai District Municipality Viktoras Bagamolovas
Lithuania Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas Joniškis district municipality Vaida Aleknavičienė
Lithuania Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas Kaišiadorys Disctrict Municipality Šarūnas Čėsna
Lithuania Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas Klaipėda City Municipality Council Algimantas Šniepis
Lithuania Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas Klaipėda Distrcit Municipality Administration Vytautas Butkus
Lithuania Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas Lazdijai district municipality Mantas Valukonis
Lithuania Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas Municipal Council of Telšiai District Tomas Lekavičius
Lithuania Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas Panevėžys District Municipality Laura Mackevičienė
Lithuania Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas Plungė district municipality Adomas Zamulskis
Lithuania Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas Šiauliai City Municipality Diana Cibulskienė
Lithuania Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas Šilalė District Municipal Administration Remigijus Jonutis
Lithuania Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas Šilutė District Municipality Edvinas Marozas
Lithuania Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas Utena District Municipality Eglė Zarankaitė
Luxembourg Luxembourg Mertzig Stefano DAgostino
Luxembourg Luxembourg Municipality of Bettendorf Lucien Kurtisi
Luxembourg Luxembourg Municipality of Dippach Sven Schaul
Malta Malta Ghajnsielem Local Council Kevin Cauchi
Malta Malta Hal Gharghur Local Council Helen Gauci
Malta Malta Local Councils' Association  
Malta Malta Port Regional Council  
Malta Malta Qrendi Local Council David Michael Schembri
Malta Malta San Lawrenz Local Council Noel Formosa
Malta Malta Santa Luċija Local Council Liam Sciberras
Malta Malta Siggiewi Local Council Francine Farrugia
Malta Malta Ħal Balzan Local Council Stephen Gatt
Malta Malta Ħal Qormi Local Council Doris Zammit
Netherlands Friesland Municipality of Opsterland  
Netherlands Limburg Municipality of Maastricht Anita Bastiaans
Netherlands Overijssel City of Enschede Erik Kemp
Netherlands Zuid Holland South Holland (provence)  
Poland Dolnośląskie City Hall of Złotoryja Barbara Zwierzyńska-Doskocz
Poland kujawsko-pomorskie Obrowo Municipality Andrzej Wieczyński
Poland Lubuskie Świebodzin County Zbigniew Szumski
Poland Mazowiecki regionalny City of Mińsk Mazowiecki Barbara Reda
Poland Mazowiecki regionalny Community Olszewo-Borki Wioleta Tyszka
Poland Małopolskie Town Hall of Nowy Targ Ewa Garbacz
Poland Opolskie Opole city council Alicja Wiśniewska
Poland PL dolnoslaskie Wroclaw Town Hall Sergiusz Kmiecik
Poland Podkarpackie Krosno Municipality Piotr Przytocki
Poland Podlaskie Hajnowski District Andrzej Skiepko
Poland Pomorskie Slupsk County Paweł Lisowski
Poland Śląskie Bierun Town Hall Natalia Grosman
Poland Śląskie City Council of Bielsko-Biała Rafał Ryplewicz
Poland Śląskie City Council of Piekary Śląskie Tomasz Wesołowski
Poland Śląskie City Hall of Myslowice Marta Górna
Poland Śląskie Sosnowiec City Council Ewa Szota
Poland Warmińsko-mazurskie Gizycko Poviat Monika Łępicka-Gij
Poland Warszawski stołeczny Pruszkow District Agnieszka Kuźminska
Poland Wielkopolskie Czempiń Commune Maciej Głochowiak
Poland Wielkopolskie Piaski commune Andrzej Konieczny
Poland Zachodniopomorskie Bobolice Commune Agnieszka Kurpiewska
Poland Zachodniopomorskie Commune Polczyn Zdroj Sebastian Witek
Poland Zachodniopomorskie Community Widuchowa Grzegorz Gunia
Poland Zachodniopomorskie Pyrzyce Commune Sylwia Borkowska
Poland Zachodniopomorskie Wałcz Municipality Piotr Wojtanek
Poland Łódzkie Wieluń commune Anna Dziuba-Marzec
Portugal Alentejo Alcácer do Sal City Hall Vítor Proença
Portugal Alentejo City Council of Reguengos de Monsaraz Marta Prates
Portugal Alentejo Moura City Council José Banha
Portugal Alentejo Municipal Council of Odemira Isabel Palma Raposo
Portugal Alentejo Municipality of Azambuja Ana Margarida Serrano Gaspar Coelho
Portugal Alentejo Municipality of Campo Maior Luís Rosinha
Portugal Alentejo Municipality of Ponte de Sor Rogério Eduardo Silva Alves
Portugal Alentejo Municipality of Serpa João Palma
Portugal Alentejo Municipality of Sines Nuno Mascarenhas
Portugal Alentejo Parish of Benfica do Ribatejo Cândida Lopes
Portugal Alentejo Town Hall of Vila Viçosa Tiago Salgueiro
Portugal Algarve Municipality of Tavira Sónia Pires
Portugal Algarve Municipality of Vila do Bispo Rute Silva
Portugal Algarve Olhão City Council Elsa Parreira
Portugal Algarve Parish Council of Armação de Pêra Bruno Miguel Alves
Portugal Algarve Parish Council of Odeceixe José Fernando Landeiro de Oliveira
Portugal Algarve Parish Council of Olhão Rui Gabriel
Portugal Algarve Parish Council of Vila Nova de Cacela Luís Rodrigues
Portugal Algarve Parish of Alvor Ivo Carvalho
Portugal Algarve Parish Union of Alcoutim e Pereiro João Carlos Simões
Portugal Algarve Parish Union of Lagoa and Carvoeiro Joaquim João Paulo
Portugal Algarve Quarteira Parish Council Telmo Manuel Machado Pinto
Portugal Algarve Union of the Parishes of Faro (Sé and São Pedro) Elisabete Vargues
Portugal Algarve Vila Real de Santo António Parish Valentim Manuel Ferreira dos Santos
Portugal Área Metropolitana de Lisboa Alcochete Municipality Fernando Pinto
Portugal Área Metropolitana de Lisboa Cascais Town Hall Joana Balsemão
Portugal Área Metropolitana de Lisboa City Hall of Barreiro Sara Ferreira
Portugal Área Metropolitana de Lisboa Mafra Municipality Hugo Luís
Portugal Área Metropolitana de Lisboa Municipality of Amadora Carla Tavares
Portugal Área Metropolitana de Lisboa Parish of Campo de Ourique Pedro Costa
Portugal Área Metropolitana de Lisboa Sintra City Council Bruno Parreira
Portugal Centro (PT) Águeda City Hall Jorge Almeida
Portugal Centro (PT) Alcanena's Municipality Rui Fernando Anastácio Henriques
Portugal Centro (PT) City Council of Cadaval Ricardo Pinteus
Portugal Centro (PT) Coimbra Region Intermunicipal Community  
Portugal Centro (PT) Fornos de Algodres City Council Alexandre Lote
Portugal Centro (PT) Leiria City Council Luís Lopes
Portugal Centro (PT) Lousã City Council João Santos
Portugal Centro (PT) Municipality of Albergaria-a-Velha Sandra Almeida
Portugal Centro (PT) Municipality of Alenquer Tiago Pedro
Portugal Centro (PT) Municipality of Caldas da Rainha Maria da Conceição do Couto Henriques Velez de Lima
Portugal Centro (PT) Municipality of Cantanhede Pedro António Vaz Cardoso
Portugal Centro (PT) Municipality of Castro Daire Paulo Almeida
Portugal Centro (PT) Municipality of Condeixa-a-Nova Ana Manaia
Portugal Centro (PT) Municipality of Figueira de Castelo Rodrigo  
Portugal Centro (PT) Municipality of Figueira de Castelo Rodrigo Lígia Paula Varela Teixeira Lopes
Portugal Centro (PT) Municipality of Montemor-o-Velho Diana Andrade
Portugal Centro (PT) Municipality of Sabugal Sílvia Nabais
Portugal Centro (PT) Municipality of Sardoal António Borges
Portugal Centro (PT) Municipality of Sátão Alexandre Manuel Mendonça Vaz
Portugal Centro (PT) Municipality of Sever do Vouga Paula Cristina Dias Coutinho
Portugal Centro (PT) Municipality of Soure Teresa Pedrosa
Portugal Centro (PT) Municipality of Vila Nova da Barquinha Manuel Mourato
Portugal Centro (PT) Municipality of Vila Nova de Paiva Paulo Marques
Portugal Centro (PT) Municipality of Vila Nova de Poiares João Miguel Sousa Henriques
Portugal Centro (PT) Municipality of Vila Velha de Ródão Luís Miguel Ferro Pereira
Portugal Centro (PT) Municipality of Viseu Fernando Ruas
Portugal Centro (PT) Ourém Municipality Micaela Durão
Portugal Centro (PT) Parish of Lamas e Cercal Amélia Silva
Portugal Centro (PT) Parish of Lousã and Vilarinho Helena Correia
Portugal Centro (PT) Parish of Torres do Mondego Paulo Cardoso
Portugal Centro (PT) Tomar City Council Hugo Cristóvão
Portugal Centro (PT) Torres Vedras Municipality Laura Rodrigues
Portugal Centro (PT) Town Hall of Castelo Branco Francisco Manuel Pombo Lopes
Portugal Centro (PT) Town hall of Pampilhosa da Serra Jorge Custódio
Portugal Centro (PT) Viseu Dão Lafões Intermunicipal Community  
Portugal Norte City Council of Vila Nova de Famalicão Augusto Lima
Portugal Norte Municipality of Chaves Francisco Melo
Portugal Norte Municipality of Espinho Luís Miguel Oliveira Monteiro Canelas
Portugal Norte Municipality of Lousada Manuel António da Mota Nunes
Portugal Norte Municipality of Matosinhos Luísa Salgueiro
Portugal Norte Municipality of Mirandela Júlia Rodrigues
Portugal Norte Municipality of Ponte de Lima Paulo Sousa
Portugal Norte Municipality of Santo Tirso Alberto Costa
Portugal Norte Municipality of Torre de Moncorvo Nuno Gonçalves
Portugal Norte Municipality of Vila Nova de Cerveira Rui Pedro Teixeira Ferreira da Silva
Portugal Norte Municipality of Vila Nova de Gaia Dário Silva
Portugal Norte Municipality of Vila Pouca de Aguiar António Alberto Machado
Portugal Norte Ponte da Barca Municipality José Alfredo Oliveira
Portugal Norte Sernancelhe Municipality Carlos Santos
Portugal Norte Town Hall of Boticas Isabel Torres
Portugal Norte Trofa City Council Sérgio Humberto
Portugal Norte Valongo Municipality José Ribeiro
Portugal Norte Vila do Conde City Council Sara Margarida Lobão
Portugal Região Autónoma da Madeira Camacha Parish Council Mário Teixeira
Portugal Região Autónoma da Madeira Caniço Parish Council Milton Teixeira
Portugal Região Autónoma dos Açores Angra do Heroísmo Municipality Guido Teles
Portugal Região Autónoma dos Açores Municipality of Ribeira Grande Alexandre Branco Gaudêncio
Portugal Região Autónoma dos Açores Town Hall of Vila do Porto Bárbara Chaves
Romania Bucureşti-Ilfov Brănești commune Monica Constanța Geambașu
Romania Bucureşti-Ilfov City Hall of Sector 6 of the Municipality of Bucharest Adina Nicolescu
Romania București-Ilfov Clinceni Commune Town Hall Victor Gheorghe
Romania Bucureşti-Ilfov Domnești Commune Town Hall, Ilfov County Costel Ștefan
Romania Bucureşti-Ilfov Mogoșoaia Commune Roxana-Cristina Chihai
Romania Bucureşti-Ilfov Pantelimon city TAU Viorel Florin Cecate
Romania Bucureşti-Ilfov Second District of Bucharest Municipality Anda Simona Badea
Romania Centru Adămuș Commune Szilard Alexandru Cocis
Romania Centru Brașov City Hall / Local Council Alexandra-Ioana Crivineanu
Romania Centru Brașov Metropolitan Agency for Sustainable Development  
Romania Centru Copșa Mică city Iosif Gyorffy
Romania Centru Cristian Commune Nicolae-Gheorghe Conțiu
Romania Centru Dârlos Commune Town Hall Ionel Gabriel Nonu
Romania Centru Mica Commune Iuliu Szantho
Romania Centru Mugeni Town Hall Emese Szabo-Benedek
Romania Centru Municipality of Târgu Secuiesc Szabolcs Szilveszter
Romania Centru Ocna Sibiului City Hall Camelia Cărăbulea
Romania Centru Păuca Commune Dragomir Dancu
Romania Centru Racovița Commune Ovidiu-Mihai Tatu
Romania Centru Râșnov City Hall George Voinescu
Romania Centru Sadu Commune Town Hall Neagoe Gheorghe
Romania Centru Sângeorgiu de Pădure Town Nagy Robert
Romania Centru Sărmaşu City Local Council Doina Camelia Moga
Romania Centru Sighișoara Municipality Territorial Administrative Unit Michaela Turk
Romania Centru Solovăstru Commune Ioan Ciorba
Romania Centru Turnu Roșu Town Hall Maria-Cristina Gâlea
Romania Nord-Est Ceahlău Commune Ion Irimescu
Romania Nord-Est Concești Commune Local Council Anca Grădinariu
Romania Nord-Est Farcașa Commune Town Hall Gheorghe Carază
Romania Nord-Est Gorban Town Hall Ilie Mocanu
Romania Nord-Est Horia Commune, Neamț County Ovidiu - Paul Rusu
Romania Nord-Est Iași City Council Bostan Manuel-Ciprian
Romania Nord-Est Iași County Council Constantin Marian Uscatu
Romania Nord-Est Ibănești Town Hall Crudu Viorel
Romania Nord-Est Miroslava commune, Iași county George Crăciunaș
Romania Nord-Est Moșna Town Hall Eliza-Madalina Sandu
Romania Nord-Est Mușenița Territorial Administrative Unit Mariana-Rodica Pătru
Romania Nord-Est Neamț County Council Lucian Corneliu Agăleanu
Romania Nord-Est Oituz Territorial Administrative Unit Delia Blaj
Romania Nord-Est Pojorâta Commune Vladimir Cârloanță
Romania Nord-Est Ruginoasa commune Local Council Mihai Mitrea
Romania Nord-Est Scobinți commune Ștefania Curcă
Romania Nord-Est Secuieni Commune Local Council, Neamț County Viorel Andrei
Romania Nord-Est Slatina Commune, Suceava County Mihai Flocia
Romania Nord-Est Ștefănești city, Botoșani county Dănuț Lozinschi
Romania Nord-Est Tașca Commune Chiciu Vasile
Romania Nord-Est Verești Township Andrei Gabriel Luca
Romania Nord-Est Vicovu de Sus Gheorghe Ursachi
Romania Nord-Est Vlădeni Town Hall Macovei Dorin Costel
Romania Nord-Vest Cavnic City Territorial Administrative Unit Mircea Nicolae Clonoțchi
Romania Nord-Vest Săcălășeni Commune Vlad-Sergiu Bîrle
Romania Nord-Vest Bistrița-Năsăud County Council Angelo Aurelian Manea
Romania Nord-Vest Botiz Local Council Ghizela Pop
Romania Nord-Vest Câmpia Turzii City Hall Călin Crihălmeanu
Romania Nord-Vest Căpleni Commune TAU Antal-Tamás Csizmár
Romania Nord-Vest Ciucea Town Hall Cătălin Ilie Goia
Romania Nord-Vest Doba Commune Simona Narcisa Pataki
Romania Nord-Vest Dumitra Commune Town Hall Alexandru Buhai
Romania Nord-Vest Florești commune Bogdan Moga
Romania Nord-Vest Lazuri Commune Erika Brigitta Barabas
Romania Nord-Vest Mirșid commune Town Hall Păușan Mircea
Romania Nord-Vest Năsăud Town Hall Marius Bodea
Romania Nord-Vest Remetea Chioarului Commune Rareș-Alexandru Ciolte
Romania Nord-Vest Sarasău Commune Norel Began
Romania Nord-Vest Satu Mare County Council Robert Gyula Erdei
Romania Nord-Vest Șieu-Măgheruș commune Ioan Claudiu Pop
Romania Nord-Vest Supur Commune Vasile-Doru Bocian
Romania Nord-Vest Tășnad City Local Council Zsido Lorant Gabor
Romania Nord-Vest Vama TAU Radu Sabo
Romania Sud-Est Beștepe Territorial Administrative Unit George Pavel
Romania Sud-Est Brăila County Council Ionut Ciprian Dobre
Romania Sud-Est Buda Commune TAU Costel Bătae
Romania Sud-Est Buzău County Council Cristina-Iuliana Iacob
Romania Sud-Est Cudalbi Town Hall Galați County Gabriela Arion
Romania Sud-Est Focșani Municipality Nicolae Răduță
Romania Sud-Est Fundeni Teritorial Administrative Unit Ion Boghian
Romania Sud-Est Galați City Council Dragoș George Axente
Romania Sud-Est Independența Local Council, Galați county Mihăilescu Mihaela
Romania Sud-Est Isaccea City Local Council Radu-Daniel Chițu
Romania Sud-Est Local Council of Răcoasa Commune Florin Savin
Romania Sud-Est Mereni Commune Florea Ciucardel
Romania Sud-Est Nalbant TAU Costel Popa
Romania Sud-Est Pechea Commune TAU Tinca Neagu
Romania Sud-Est Slobozia Conachi Local Council Daniel Ene
Romania Sud-Est Șuțești Territorial Administrative Unit Marius Lambru
Romania Sud-Est Valea Mărului Local Council Ramona Georgiana Lupu
Romania Sud-Est Vernești Administrative Unit Madalina Viorela Enache
Romania Sud-Est Vrancea County Council Claudiu Matei
Romania Sud-Muntenia Godeni Commune Town Hall, Argeș County Constantin-Dorin Poștoacă
Romania Sud-Muntenia Pitești City Hall Cătălin Costescu
Romania Sud-Muntenia Alexandria City Hall Ioan Augustin
Romania Sud-Muntenia Aninoasa Commune Corina Georgiana Pârvan
Romania Sud-Muntenia Bălilești Town Victor Cîrlănaru
Romania Sud-Muntenia Bănești Commune Town Hall Dinu Radu
Romania Sud-Muntenia Bascov Town Hall Alexandru Constantinescu
Romania Sud-Muntenia Brăduleț Commune Maria Catrinescu
Romania Sud-Muntenia Brazi Commune Georgel Stan
Romania Sud-Muntenia Budeasa Town Hall Emil Gilică Oprescu
Romania Sud-Muntenia Bughea de Jos Town Hall Ionuț Valentin Poștoacă
Romania Sud-Muntenia Câmpina Municipality Liviu Dumitrache
Romania Sud-Muntenia Câmpulung Municipality Constantin Țurțulea
Romania Sud-Muntenia Giurgiu County Council Daniel Cosmin Lazăr
Romania Sud-Muntenia Grădiștea Commune Vicuta Nica
Romania Sud-Muntenia Lerești Commune TAU Ion Herișanu
Romania Sud-Muntenia Mălureni Town Hall Vasile Alin Săndulescu
Romania Sud-Muntenia Mioarele Commune Town Hall Ion Iosif
Romania Sud-Muntenia Moreni Local Council Viorel Bolbotină
Romania Sud-Muntenia Moșoaia Town Hall Ion Pielmuș
Romania Sud-Muntenia Movilița Commune Ionuț Lucian Vîrșaru
Romania Sud-Muntenia Nanov Local Council Aurelia Alexuc
Romania Sud-Muntenia Provița de Jos Territorial Administrative Unit Alin Vasile Goran
Romania Sud-Muntenia Roșiorii de Vede Municipality Cristiana-Mirela Piper-Savu
Romania Sud-Muntenia Sudiți Commune Town Hall, Ialomița County Valerica Dima
Romania Sud-Muntenia The local council of Urziceni Municipality Andrei-Nicolae Iordanescu
Romania Sud-Muntenia Urlați Local City Council George Alin Alexandrescu
Romania Sud-Muntenia Valea Lungă Territorial Administrative Unit Ion Iordache
Romania Sud-Muntenia Vulcana-Băi Commune Territorial Administrative Unit Mihaela-Mădălina Marin
Romania Sud-Vest Oltenia Brănești Commune, Gorj Dumitru-Valentin Samfira
Romania Sud-Vest Oltenia Căzănești TAU Cătălin-Emil Alexandru
Romania Sud-Vest Oltenia Craiova Municipality Radu Marinescu
Romania Sud-Vest Oltenia Drobeta Turnu Severin Municipality TAU Gheorghe Verdeș
Romania Sud-Vest Oltenia Muereasca Commune Cătălin Georgescu
Romania Sud-Vest Oltenia Peștișani Commune Local Council Alin Constantin Tivig
Romania Sud-Vest Oltenia Polovragi Town Hall Aurelian Georgescu
Romania Sud-Vest Oltenia Tetoiu Commune Ecaterina Ramona Tuță
Romania Vest Bucuresci Town Hall Sebastian Dan Bușe
Romania Vest Hunedoara City Hall Ciprian Ștefan Palcău
Romania Vest Aninoasa Town Hall Ion Sfia
Romania Vest Arad County Council Talida Pop
Romania Vest Beliu Local Council Ilie-Lucian Teuca
Romania Vest Birchiș Commune Anghel-Ionel Jimon
Romania Vest Bunila Commune Bistrian Flavius
Romania Vest Caraș-Severin County Council Mariana-Gabriela Stuparu
Romania Vest Ciacova City U.A.T. Daniel-Armin Otvos
Romania Vest Deva Municipality Balan Jean Florin
Romania Vest Hășmaș Commune TAU Ovidiu Ioan Todoca Murgu
Romania Vest Hunedoara County Council Andrei Socaci
Romania Vest Lugoj Municipality Sorin-Ciprian Jivulescu
Romania Vest Nădlac City Hall Răzvan Florin Paladie
Romania Vest Păuliș Town Hall Laura-Mariana Pasăre
Romania Vest Rapoltu Mare Local Council Elena Meștereagă
Romania Vest Reșița Municipality Mădălina-Miruna Chiosa
Romania Vest Sacu Commune Marius-Vasile Roșu
Romania Vest Sasca Montană Commune Ionuț Mihai Cocoțan
Romania Vest Șicula Commune Nuțu Valea
Romania Vest Timiș County / Timiș County Council Alexandru-Adrian Iovescu
Romania Vest Uivar Town Hall Adriana Ciumău
Romania Vest Ususău Commune Tiberius Asimionesei
Slovakia Bratislavský kraj Municipality of Senec Iveta Barková
Slovakia Bratislavský kraj The Local Authority of the City District of Bratislava-Staré Mesto Erik Illeš
Slovakia Stredné Slovensko Bystrá village Martin Alberty
Slovakia Stredné Slovensko City office Kysucke Nove Mesto Marian Mihalda
Slovakia Stredné Slovensko Povina village Alena Dudeková
Slovakia Stredné Slovensko The town of Lučenec Stanislav Spišiak
Slovakia Stredné Slovensko Žilina self-governing region Matej Fabšík
Slovakia Východné Slovensko Buclovany municipality Erik Soták
Slovakia Východné Slovensko City district of Kosice - Dargovskych hrdinov Dominik Babušík
Slovakia Východné Slovensko City district of Košice - South Anna Súkeníková
Slovakia Východné Slovensko Village Ostrov František Marcin
Slovakia Západné Slovensko Biely Kostol Eva Kalkan
Slovakia Západné Slovensko City of Vráble Viktor Németh
Slovakia Západné Slovensko Kolarovo City Ing. Béla Halász
Slovakia Západné Slovensko Lukáčovce municipality Jozefína Pokrývková
Slovakia Západné Slovensko Municipality of Dolne Dubove Jana Dirgová
Slovakia Západné Slovensko Municipality Úľany nad Žitavou Rudolf Frýželka
Slovakia Západné Slovensko Obec Jablonica Luboš Hazucha
Slovakia Západné Slovensko Sobotište municipality Ľubica Kadlec Melišová
Slovakia Západné Slovensko Šurany City Marcel Filaga
Slovakia Západné Slovensko Town of Nesvady Zoltán Molnár
Slovakia Západné Slovensko - West Slovakia Bzince pod Javorinou Michaela Štefanovičová
Slovenia Osrednjeslovenska regija Municipality of Škofljica Primož Cimerman
Slovenia Vzhodna Slovenija Municipality Kidričevo Anton Leskovar
Slovenia Vzhodna Slovenija Municipality of Beltinci Marko Virag
Slovenia Vzhodna Slovenija Municipality of Celje Samo Seničar
Slovenia Vzhodna Slovenija Municipality of Hrastnik Nermin Bajramović
Slovenia Vzhodna Slovenija Municipality of Kostanjevica na Krki Jakob Gašpir
Slovenia Vzhodna Slovenija Municipality of Novo Mesto Sara Tomšič
Slovenia Vzhodna Slovenija Municipality of Pivka Jana Gržinič
Slovenia Vzhodna Slovenija Municipality of Puconci Uroš Kamenšek
Slovenia Vzhodna Slovenija Municipality of Turnišče Borut Horvat
Slovenia Vzhodna Slovenija Municipality of Velenje Aleksandra Vasiljević
Slovenia Vzhodna Slovenija Municipality of Vojnik Barbara Leder
Slovenia Vzhodna Slovenija Municipality Ravne na Koroškem Mojca Erjavec
Slovenia Zahodna Slovenija Municipality of Kranjska Gora Henrika Zupan
Spain Andalucía Baena City Hall Almudena Sevillano Espejo
Spain Andalucía City Council of Espejo Inmaculada Silas Marquez
Spain Andalucía City Council of Gines María Jesús de los Santos Alonso
Spain Andalucía City Council of Píñar Ana María Ferrón Guindos
Spain Andalucía City Council of Villafranca de Córdoba Francisco Palomares Sánchez
Spain Andalucía City Hall of Pampaneira Ángel Pérez Rodríguez
Spain Andalucía City Hall of Priego de Córdoba Jose Guzmán Tirado
Spain Andalucía Córdoba Provincial Council  
Spain Andalucía El Carpio City Council Carlos Javier Peláez Rivera
Spain Andalucía La Carlota City Council Francisco Javier Martín Torres
Spain Andalucía Municipalities of Campo de Gibraltar Commonwealth  
Spain Andalucía Provincial County of Granada  
Spain Andalucía Regional Council of Almería  
Spain Andalucía Seville City Council Álvaro Pimentel Siles
Spain Andalucía Tahal Town Hall Trinidad Jiménez Morales
Spain Andalucía Town Council of Fiñana Rafael Montes Rincón
Spain Andalucía Town Hall Montilla Rafael Ángel Llamas Salas
Spain Andalucía Town Hall of Villaharta Manuel Ruiz Rodríguez
Spain Aragón Huesca Town Council Belén Almudévar
Spain Aragón Town Hall of Fraga Javier Catalán Gómez
Spain Canarias City Council of Mogán Onalia Bueno García
Spain Canarias Las Palmas de Gran Canaria City Council Francisco Hernández Spínola
Spain Canarias Vice-Ministry of Economy and Internationalisation of the Government of the Canary Islands  
Spain Castilla y León Ávila County Council  
Spain Castilla y León City Council of Mojados Rocío Martín Buenaposada
Spain Castilla y León El Hoyo de Pinares Town Hall José Luis Pérez Sanz
Spain Castilla y León Gotarrendura City Council Francisco Painiagua Casado
Spain Castilla y León Municipality of Valladolid Jesús Julio Carnero García
Spain Castilla y León Peñalba de Ávila City Council Jorge Pindado Miguel
Spain Castilla y León Ponferrada City Council Lidia Pilar Coca García
Spain Castilla-La Mancha Abenójar City Council Estela Pavón Arriaga
Spain Castilla-La Mancha City Council of Almedina José Antonio Talavera Sánchez
Spain Castilla-La Mancha City Council of Hellín Pedro García Sequero
Spain Castilla-La Mancha Ciudad Real City Council Pau Beltrán Cabedo
Spain Castilla-La Mancha Minaya City Council María José Martínez Gómez
Spain Castilla-La Mancha Puertollano Town Hall María Castellanos Morcillo
Spain Cataluña Barcelona Provincial Council  
Spain Cataluña Campdevànol Town Hall Oriol Lázaro Llovera
Spain Cataluña Canyelles City Council Rosa Huguet i Sugranyes
Spain Cataluña Castelldefels Council Marian Ortega García
Spain Cataluña Catalan Association of Municipalities  
Spain Cataluña City Council of Badalona Rosa del Amo Hernández
Spain Cataluña City Council of Caldes de Montbui Núria Carné i Navarro
Spain Cataluña City Council of Cervelló Montserrat Canas Moldón
Spain Cataluña City Council of Girona Xavier Aldeguer Mante
Spain Cataluña El Prat de Llobregat City CounciI Lluís Mijoler
Spain Cataluña Esparreguera City Council Eduard Rivas Mateo
Spain Cataluña Europe Direct Tarragona  
Spain Cataluña Federation of Municipalities of Catalonia  
Spain Cataluña Manresa City Council Antoni Josep Valentí Moll
Spain Cataluña Martorell City Council Xavier Fonollosa Comas
Spain Cataluña Municipality of Masquefa Daniel Gutiérrez Espartero
Spain Cataluña Olivella Municipality Marta Verdejo Sánchez
Spain Cataluña Palafrugell City Council Juli Fernández Iruela
Spain Cataluña Polinyà City Council Javier Silva Pérez
Spain Cataluña Reus Town Hall Josep Baiges Gispert
Spain Cataluña Rubí City Council Moisés Rodríguez Cantón
Spain Cataluña Sabadell City Council Pol Gibert Horcas
Spain Cataluña Sant Boi de Llobregat City Council Emilio Morillas Moreno
Spain Cataluña Santa Perpètua de Mogoda City Hall Tamar Zamora Hinojosa
Spain Cataluña Sitges City Council Eva Martin Martinez
Spain Cataluña Tarragona City Council Montserrat Adan Domènech
Spain Cataluña Terrassa City Council Maria Rosa Boladeras Domingo
Spain Cataluña Town Council of Torroella de Montgrí Anna Maria Bonada Pérez
Spain Cataluña Viladecans Town Hall Gisela Navarro Fuster
Spain Cataluña Vilafranca del Penedès City Council Ángeles Dalmau Soler
Spain Comunidad de Madrid Fresno de Torote City Hall Ana Isabel Arias López
Spain Comunidad de Madrid Fuenlabrada City Hall Mónica Sebastián Pérez
Spain Comunidad de Madrid Villanueva de la Cañada Town Hall Carla Ramírez Sabat
Spain Comunitat Valenciana Benicull de Xúquer City Hall Maria Amparo Giner Lorenzo
Spain Comunitat Valenciana Alfafar City Council Juan Ramon Adsuara Monlleó
Spain Comunitat Valenciana Alto Turia Municipalities Consortium  
Spain Comunitat Valenciana Benavites City Hall Cristina Diego Tomás
Spain Comunitat Valenciana Benferri City Council Luis Vicente Mateo
Spain Comunitat Valenciana Bigastro Local Council Teresa María Belmonte Sánchez
Spain Comunitat Valenciana Burriana City Council Noelia Peris
Spain Comunitat Valenciana Callosa de Segura City Hall Manuel Martínez Sirvent
Spain Comunitat Valenciana Calp City Council Marco Bittner
Spain Comunitat Valenciana Camp de Turia Commonwealth  
Spain Comunitat Valenciana Castellón County Council  
Spain Comunitat Valenciana City Council of Alaquàs Jaime Marqués López
Spain Comunitat Valenciana City Council of Alcoy Antonio Alfonso Francés Pérez
Spain Comunitat Valenciana City Council of Alzira Alfons Domínguez
Spain Comunitat Valenciana City Council of Ayora Pablo Sesa Sánchez
Spain Comunitat Valenciana City Council of Benaguasil Stephane Soriano Gómez
Spain Comunitat Valenciana City Council of Bétera Manuel Pérez Salavert
Spain Comunitat Valenciana City Council of Canet lo Roig Ángeles Pallares
Spain Comunitat Valenciana City Council of Carcaixent José Oltra Cucarella
Spain Comunitat Valenciana City Council of Castellnovo Antonio López Gil
Spain Comunitat Valenciana City Council of Dolores Efrén Zaplana Martínez
Spain Comunitat Valenciana City Council of L'Alfàs del Pi Martine Louisa Jozef Mertens
Spain Comunitat Valenciana City Council of Meliana Ramón Bosque Navarro
Spain Comunitat Valenciana City Council of Rafal Manuel Pineda Cuenca
Spain Comunitat Valenciana City Council of Rafelguaraf Francisco Beltrán Capella
Spain Comunitat Valenciana City Council of Silla Vicente Zaragoza Alberola
Spain Comunitat Valenciana City Council of Vilafranca Silvia Colom Monferrer
Spain Comunitat Valenciana Commonwealth Els Ports  
Spain Comunitat Valenciana Council of La Pobla Llarga Salva Ávila Lancero
Spain Comunitat Valenciana Elche Town Hall José Navarro Esclapez
Spain Comunitat Valenciana Favara City Hall Juan Bautista Julián Solanes
Spain Comunitat Valenciana Fortaleny City Hall Antonio Sellés Gimeno
Spain Comunitat Valenciana Gandia Town Hall Jose Manuel Prieto Part
Spain Comunitat Valenciana Hoya de Buñol - Chiva Intermunicipal Community  
Spain Comunitat Valenciana Intermunicipal Association of l'Horta Sud  
Spain Comunitat Valenciana La Vall d'Uixó City Council Tania Baños Martos
Spain Comunitat Valenciana Llaurí City Hall Ana Maria González Herdaro
Spain Comunitat Valenciana Lorcha/L'Orxa Town Council Juan Pablo Pinar Más
Spain Comunitat Valenciana Loriguilla Town Hall Esther Peiró Carot
Spain Comunitat Valenciana Macastre Town Hall Vicente Manuel Montó Miralles
Spain Comunitat Valenciana Montserrat Town Council Sergio Vilar Campos
Spain Comunitat Valenciana Municipality of Altea Germán Manjon Castillo
Spain Comunitat Valenciana Municipality of Castelló de la Plana Vicent Francesc Sales Mateu
Spain Comunitat Valenciana Municipality of Cortes de Arenoso Florencio Catalan Bagan
Spain Comunitat Valenciana Municipality of Elda José Antonio Amat Melgarejo
Spain Comunitat Valenciana Municipality of Museros Vicente Pérez i Costa
Spain Comunitat Valenciana Municipality of Petrer David Morcillo García
Spain Comunitat Valenciana Municipality of Quart de Poblet Bartolomé Nofuentes López
Spain Comunitat Valenciana Olocau City Council Antonio Ropero Morales
Spain Comunitat Valenciana Onil Town Hall Jaime Pascual Berenguer Pastor
Spain Comunitat Valenciana Ontinyent City Hall J. Pablo Úbeda Mestre
Spain Comunitat Valenciana Provincial Council of Alicante  
Spain Comunitat Valenciana Requena City Council Silvia Arocas Martínez
Spain Comunitat Valenciana Ribera Baixa Municipal Association  
Spain Comunitat Valenciana Riola City Hall Judith Capellino Ventura
Spain Comunitat Valenciana Sant Joanet City Hall Miguel Nadal Garrigues
Spain Comunitat Valenciana Sueca Town Hall Àngela Marí Llopis
Spain Comunitat Valenciana Torrevieja Town Hall Gitte Lund Thomsen
Spain Comunitat Valenciana Town Council of Picassent Inocencia Albert García
Spain Comunitat Valenciana Town Council of Sellent Maria Hernandez Roig
Spain Comunitat Valenciana Town Hall of Benagéber Susana Llovera
Spain Comunitat Valenciana Town Hall of Jacarilla Santiago Pérez Girona
Spain Comunitat Valenciana Town Hall of Villena Fulgencio José Cerdán Barceló
Spain Comunitat Valenciana Townhall of Ondara Jordi Domínguez Vidal
Spain Comunitat Valenciana Valencian Federation of Municipalities and Provinces  
Spain Comunitat Valenciana Vila-real City Council José Benlloch Fernández
Spain Comunitat Valenciana Vilamarxant City Hall Héctor Troyano
Spain Comunitat Valenciana Villar del Arzobispo City Hall Mari Ángeles Beaus Crespo
Spain Comunitat Valenciana Xàbia/Jávea Town Council Enrique José Escrivá Teran
Spain Extremadura City Council of Vivares Jairo Pino Mendoza
Spain Extremadura Sierra de San Pedro Intermunicipal Community  
Spain Galicia A Pobra de Trives City Hall Patricia Domínguez Barja
Spain Galicia City Council of San Xoán de Río José Miguel Pérez Blecua
Spain Galicia City Council of Xinzo de Limia Amador Díaz Penín
Spain Galicia Council of Oleiros Antonio Molinos Marcote
Spain Galicia Lugo City Council Mauricio Repetto Morban
Spain Galicia Oímbra City Hall Ana María Villarino Pardo
Spain Galicia Rianxo City Council Julian Bustelo Abuin
Spain Illes Balears Calviá Town Hall Benito Ferrer Gómez
Spain Illes Balears Palma City Hall Jaime Martínez Llabrés
Spain La Rioja Calahorra Town Hall Mónica Mercedes Arceiz Martínez
Spain La Rioja City Council of Hornos de Moncalvillo Antonio Mayoral Cerrolaza
Spain La Rioja City Hall of Casalarreina Félix Caperos Elosúa
Spain Principado de Asturias Santo Adriano Town Hall Elvira Menéndez Fernández
Spain Principado de Asturias Town Hall of Colunga Jose Ángel Toyos Cayado
Spain Región de Murcia Municipality of Alguazas José Gabriel García Bernabé
Sweden Mellersta Norrland The Association of Local Authorities of Jämtland Härjedalen  
Sweden Östra Mellansverige City of Västerås Jonas Cronert
Sweden Övre norrland City of Umeå Janet Ågren
Sweden Sydsverige Sjöbo Municipality Magnus Weberg

Deze tabel wordt één keer per maand bijgewerkt, terwijl de bovenstaande kaart in real time wordt bijgewerkt. Om deze reden kunnen er tijdelijke verschillen zijn tussen de informatie op de kaart en in de tabel.