Pereiti prie pagrindinio turinio
Kuriame Europą su vietos savivalda
„Kuriame Europą su vietos savivalda“

ES vietos savivaldos narių, bendradarbiaujančių komunikuojant su ES susijusiais klausimais, tinklas

Projektu „Kuriame Europą su vietos savivalda“ kuriamas Europos vietos lygmeniu išrinktų politikų tinklas, kurio tikslas – komunikuoti apie Europos Sąjungos veiklą, sudarant precedento neturinčią Europos ir vietos valdymo struktūrų sąjungą.

Projektas suteiks galimybę vietos politikams dirbti kartu ir vietos lygmeniu skleisti informaciją su ES susijusiomis temomis, kurios rūpi jų rinkėjams. Jis taip pat padės stiprinti dalyvavimą ir paskatins diskusijas aktualiais klausimais ir klausimais apie Europos ateitį. Pagrindinis tikslas – remti europietiškos viešosios erdvės kūrimą.

Europos Komisija kviečia vietos valdžios institucijas prisijungti prie projekto.  Tą padaryti labai paprasta.  Tiesiog užpildykite paraiškos formą, įkelkite deklaraciją su vietos savivaldos nario ir vietos valdžios teisinio atstovo parašais ir viską pateikite.

Tapus tinklo nariu, vietos savivaldos nariai galės dalyvauti  diskusijose su savo rinkimų apygardos nariais ir (arba) vietos žiniasklaida apie ES vykdomas bendras politines iniciatyvas ir įgyvendinamas priemones.

Komunikacija apie ES veiklą vietos lygmeniu yra ypač svarbi siekiant tęsti Konferencijoje dėl Europos ateities pradėtus darbus ir įgyvendinant priemonę „NextGenerationEU“

Projektas įgyvendinamas glaudžiai bendradarbiaujant su Europos Parlamentu ir Regionų komiteto „Už ES reikalus atsakingų regionų ir vietos tarybų narių tinklu".

Vietos valdžios institucijoms, kurios nori tapti Europos Komisijos partnerėmis informuojant visuomenę apie ES veiklą per savo paskirtą išrinktą vietos atstovą.

Sužinokite, kas yra tinklo „Kuriame Europą su vietos savivalda“ nariai ir partneriai.

Sužinokite apie tinklo komunikacijos veiklą, renginius ir su ES susijusias diskusijas.