Pāriet uz galveno saturu
Veidojam Eiropu kopā ar vietējām pašvaldībām
Veidojam Eiropu kopā ar vietējām pašvaldībām

Vietējo pašvaldību ES mēroga sadarbības tīkls ar mērķi informēt par jautājumiem, saistītiem ar ES

Projekta “Veidojam Eiropu kopā ar vietējām pašvaldībām” mērķis ir izveidot Eiropas mēroga tīklu  ar vietējiem pašvaldību politiķiem, lai informētu par Eiropas Savienību un veidotu pavisam jaunu sadarbības formu starp Eiropas un vietējā līmeņa pārvaldes iestādēm.

Šis projekts sniegs iespēju vietējiem politiķiem sadarboties un izplatīt informāciju par ES jautājumiem, kas attiecas uz viņu vēlētājiem vietējā līmenī, kā arī palīdzēs veicināt iesaistīšanos un diskusijas par  Eiropas nākotni un citiem aktuāliem jautājumiem. Vispārējais projekta mērķis ir atbalstīt Eiropas mēroga publiskās telpas izveidi.

Eiropas Komisija aicina vietējās pašvaldības pievienoties šim projektam. Tas ir vienkārši. Aizpildiet pieteikuma veidlapu, augšupielādējiet paziņojumu ar vietējās pašvaldības ieceltā deputāta un pašvaldības likumīgā pārstāvja parakstu un iesniedziet to.

Kad vietējās pašvaldības deputāts kļūst par tīkla dalībnieku, viņš/viņa iesaistās diskusijās un debatēs ar sava vēlēšanu apgabala pārstāvjiem un/vai vietējiem plašsaziņas līdzekļiem par ES īstenotajām politiskajām iniciatīvām un pasākumiem.

Vietējā līmeņa komunikācija par ES būs būtiska, ņemot vērā ierosmi, kas tika sniegta Konferences par Eiropas nākotni un projekta NextGenerationEU kontekstā. 

Projekts tiek īstenots ciešā sadarbībā ar Eiropas Parlamentu un Eiropas reģionālo un vietējo pašvaldību tīklu.

Vietējām pašvaldībām, kas vēlas kļūt par Eiropas Komisijas partneriem, nodrošinot informēšanu par ES vietējā līmenī ar ievēlēta vietējā deputāta palīdzību.

Noskaidrojiet, kas ir daļa no tīkla “Veidojam Eiropu kopā ar vietējām pašvaldībām”

Iepazīstieties ar komunikācijas aktivitātēm, pasākumiem un diskusijām, kas saistītas ar ES.